A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Рішення сесії №13 «Про надання згоди на передачу майна комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади — частини нежилого приміщення будівлі сільського клубу в с. Прибузьке по вул. Робоча, 2-а в короткострокову оренду фізичній особі - підприємцю *****»

Кількість переглядів: 114
Скликання: II
Сесія: ХХІХ
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.04.2019
Номер документу: 13
Назва документу: Про надання згоди на передачу майна комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади — частини нежилого приміщення будівлі сільського клубу в с. Прибузьке по вул. Робоча, 2-а в короткострокову оренду фізичній особі - підприємцю *****
Прикріплені файли:

У К Р А Ї Н А

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

22 квітня 2019 року № 13 ХХІХ сесія ІІ скликання

 

Про надання згоди на передачу майна

комунальної власності Куцурубської сільської

ради об’єднаної територіальної громади —

частини нежилого приміщення будівлі сільського

клубу в с. Прибузьке по вул. Робоча, 2-а в

короткострокову оренду фізичній особі -

підприємцю *****

 

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” із змінами та доповненнями, Закону України «Про оренду державного та комунального майна» із змінами і доповненнями, “Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади”, затвердженого рішенням сільської ради від 13.07.2016 року № 20, рішення сільської ради 20.02.2019 року

15 “Про затвердження переліку нерухомого майна, частини майна та окремо індивідуально визначеного майна комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, що можуть бути передані в оренду протягом 2019 року для різних видів діяльності”, розглянувши звернення та доданий до нього пакет документів від ПП *****, враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово – комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати згоду на передачу майна комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади — частини нежилого приміщення будівлі сільського клубу в с. Прибузьке по вул. Робоча, 2-а загальною площею 15,84м2 в короткострокову оренду фізичній особі-підприємцю ***** для здійснення торгової діяльності.

2. Орендну плату встановити відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно, що є комунальною власністю територіальної громади Куцурубської сільської ради ОТГ та пропорції її розподілу, в розмірі 15% від незалежної оцінки об’єкта оренди.

3. Доручити сільському голові Копійкі І.В. укласти короткостроковий договір оренди об’єкта комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади — частини нежилого приміщення будівлі сільського клубу в с. Прибузьке по вул. Робоча, 2-а з фізичною особою-підприємцем *****.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово – комунального господарства та комунальної власності, містобудування будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Сільський голова                                       І.КОПІЙКА


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень