A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Рішення сесії №2 «Про затвердження мережі закладів освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік»

Кількість переглядів: 206
Скликання: II
Сесія: ХХХІV
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 27.08.2019
Номер документу: 2
Назва документу: Про затвердження мережі закладів освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.02 МБ)

У К Р А Ї Н А

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАННОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

27 серпня 2019 року № 2 ХХХІУ сесії ІІ скликання

 

Про затвердження мережі

закладів освіти Куцурубської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

на 2019/2020 навчальний рік

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 37 Закону України “Про загальну середню освіту”, статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 року № 1121 «Про затвердження Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу», беручи до уваги фактичну мережу загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади у 2016/2017 навчальному році та з метою охоплення дітей загальною середньою та дошкільною освітою, враховуючи висновок постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

. Затвердити мережу закладів загальної середньої освіти та контингент учнів Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік (додається).

. Затвердити мережу закладів дошкільної освіти та контингент вихованців Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік (додається).

. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 


 

Сільський голова                                                             І.В.Копійка


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень