Куцурубська громада
o

Рішення сесії №4 «Про утворення аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності (малої приватизації) Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об'єктів комунальної власності (малої приватизації)»

Кількість переглядів: 113
Скликання: III
Сесія: X
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 30.06.2021
Автор: КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Номер документу: 4
Назва документу: Про утворення аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності (малої приватизації) Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об'єктів комунальної власності (малої приватизації)
Прикріплені файли:
  1. ПОЛОЖЕННЯ про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності (малої приватизації) Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, які підлягають приватизації (0.02 МБ)

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 29, частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 4 статті 15 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна”, з врахуванням вимог наказу Фонду державного майна від 06.04.2018  № 486 “Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів великої приватизації”, враховуючи висновок постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності (малої приватизації) Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, які підлягають приватизації (додаток 1).

2. Затвердити склад аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, які підлягають приватизації (додаток 2).

3.  Встановити, що функції органу приватизації в Куцурубській сільській раді здійснює Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Юлія Михайляк).

Сільський голова                                                                 Інна КОПІЙКА


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора