Суботник з благоустрою в селі Матросівка

Дата: 08.11.2017 08:53

Фото без опису

05.11.2017 року в селі Матросівка пройшов суботник з благоустрою, організований депутатом Куцурубської сільської ради ОТГ Остапчук А.О.

Так, як фронт роботи був дуже великий, прийняли участь в суботнику від найменшого Бондаренко Максима до найстаршого, сусіда – пенсіонера Остапчук В.В.

Суботник включав в себе і утеплення вікон та генеральне прибирання в приміщені Матросівської сільської бібліотеки та Осередку для сім’ї та молоді, і прибирання листя та відновлення огорожі на дитячому майданчику, і благоустрій території біля пам’ятника загиблим односельчанам, і багато іншого.

Завдяки ентузіазму та любові до рідного села наших організаторів, починаючи від концертів і до суботників, а саме: Остапчук А.О., Варюк Л.М., Коновалова О.С., Коновалова О.О, Бондареко А.В., Гавриленко М.В., Савчук О.А., та школярів Острівського НВК, що проживають в селі, інших жителів, село Матросівка і далі буде жити та процвітати на радість дітлахам та жителям громади.