Відзначення 14 жовтня в селі Матросівка

Дата: 16.10.2017 09:16

14 жовтня в селі Матросівка в приміщені Матросівської сільської бібліотеки пройшли заходи, приурочені Дню Захистника України та Дню козацтва. На святковий концерт підготовлений завідуючою Острівським сільським клубом Коноваловою А.С., завідуючою Матросівською сільською бібліотекою Варюк Л.М., вчителем фізкультури Острівського НВК Остапчук А.О., продавцем магазину Мартьяновою О.О., учнями Острівського НВК були запрошені учасники бойових дій,  учасники АТО, діти війни, жителі сіл.        З святом привітала присутніх в. о. старости Бабій О.П. Свято пройшло в святковій, дружній, урочистій атмосфері. Лунали і українські пісні, і чудова пісня- вірш в виконанні Варюк Л.М., сподобався глядачам і запальний український танок, в виконані Гавриленко Вікторії та Мартьянової Вікторії.

Задоволені жителі села висловили слова вдячності артистам та побажання в продовжені проведення святкових заходів на території сіл.