Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Нарада з головами об’єднаних територіальних громад Миколаївської області

31 січня 2018 року в місті Миколаївської облдержадміністрації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад Миколаївської області,  на нараді були присутні: радник голови Миколаївської облдержадміністрації –  ШЕВЧЕНКО Євгеній Валерійович; заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації ЄЛЬЧІЄВА Оксана Русланівна, тимчасовий виконувач обов’язки начальника служби у справах дітей облдержадміністрації ГУСКІН Олег Анатолійович, виконувач обов’язків директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації УДОВИЧЕНКО Олена Олександрівна; начальник управління культури, національностей та релігії облдержадміністрації ДИМИТРОВ Михайло Федорович; начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації -  ГЕОРГІЄВ Павло Васильович; начальник відділу з питань організації надання адміністративних послуг облдержадміністрації – МУРАХОВСЬКА Людмила Петрівна;  заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту  облдержадміністрації ГІНКУЛ  Віктор Миколайович; начальник управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації - МАКСИМЕНКО Олександр Віталійович та представники з ОТГ Миколаївщини.

Представниками  від Куцурубської сільської ради ОТГ були присутні сільський голова – Копійка Інна Василівна та заступник сільського голови – Горгуленко Лариса Миколаївна.

На нараді розглядалися питання  організації системи соціального захисту населення в об’єднаних територіальних громадах; завдання виконавчих органів сільських, селищних рад відповідних об’єднаних територіальних громад, як органів опіки та піклування щодо захисту прав дітей; завдання органів місцевого самоврядування та відділів управління освіти райдержадміністрації, міських рад, об’єднаних територіальних громад щодо реалізації Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів щодо реалізації проектів нової української школи, нового освітнього  простору, опорних закладів та інклюзивного навчання;  секторальна децентралізація. Культура – перезавантаження; законодавчі засади роботи новостворених закладів охорони здоров’я.  Створення спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги. Автономізація закладів первинної мережі. Інформаційний супровід реформування. Аудит наявних ресурсів; перспективи розвитку територій; складання макету спроможної мережі з урахуванням розвитку відповідних мереж на прилеглих територіях; опрацювання питання роботи у складі госпітальних округів;  створення госпітальних рад; реалізація програми «Доступні ліки»; створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах та інше.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації надали відповіді на всі запитання присутніх.