Звернення до молоді громади!

Дата: 20.09.2017 11:24

Фото без описуШановна молодь громади!!

Кожного дня по дорозі в школу чи назад ти ідеш вулицями свого села. Розбитий ліхтар, відсутність смітників, багнюка на вулиці, а окрім того вчора ти не мав змоги пограти у футбол, бо місцевий стадіон заріс травою, атмосфера дискотек тобі теж не до душі, бо там багато палять, а в місцевій крамниці охоче продають неповнолітнім алкоголь. Такий список можна ще доповнювати, і в кожного він буде свій, специфічний. Нашу вулицю, село оточує чимало різноманітних проблем, які ще довго будуть залишатися не- вирішеними, якщо не буде конкретної ініціативи та відповідальності твоїх друзів, батьків, сусідів, тебе особисто, усіх членів місцевої громади. Ти ще не голосуєш і не обираєш депутатів до органів місцевого самоврядування, але з уроків права, історії, громадянської освіти ти добре знаєш, що від місцевих органів влади багато чого залежить. Чому так багато проблем у твоєму населеному пункті? Від кого залежить їхнє вирішення? Хто може дієво впливати на прийняття рішень, що стосуються усіх жителів населеного пункту, де ти проживаєш? Як зробити молодіжну політику у громаді пріоритетом влади? Якщо ці та подібні питання цікаві тобі та твоїм друзям — беріться до реальної справи — об'єднайтеся в коло однодумців. Це буде ПЕРШИМ КРОКОМ на шляху до успіху. Створіть Молодіжну раду, яка б могла реально впливати на покращення життя у твоєму найближчому оточенні—місцевій громаді.

Виконавчий комітет Куцурубської сільської ради Куцурубської ОТГ