Короткотерміновий семінар «Актуальні питання державного управління та місцевого самоврядування на сучасному етапі»

Дата: 15.11.2017 11:37

Фото без опису14 листопада 2017 року  в приміщенні Миколаївської обласної ради відбувся  тематичний короткотерміновий семінар «Актуальні питання державного управління та місцевого самоврядування на сучасному етапі», де розглядалися питання роботи з базами персональних даних; кадрове діловодство;  правові основи місцевого самоврядування;  оформлення матеріалів  щодо відзначення державними нагородами України; основні положення діючого законодавства з питань мобілізації, військового обліку та бронювання; організація діловодства та архівного зберігання документів в органах місцевого самоврядування; забезпечення схоронності кадрових документів з грифом для службового користування та інше.

Представниками від  Куцурубської сільської ради ОТГ були Любов Федорова – секретар та Анна Павленко -  інспектор з кадрів.