«Гаряча лінія голови облдержадміністрації»

Дата: 30.01.2018 11:54

За ініціативи Олексія Савченка з 11 січня на Миколаївщині працює «Гаряча лінія голови облдержадміністрації»

Головною метою  впровадження «Гарячої лінії» є надання необхідної допомоги громадянам у вирішенні нагальних питань.

За словами голови облдержадміністрації Олексія Савченка, «Гаряча лінія» – стане індикатором роботи системи влади на всіх рівнях, в розрізі усіх сфер, це інструмент боротьби з корупцією та бюрократією.

«Гаряча лінія» допоможе проводити моніторинг роботи місцевих органів виконавчої влади, управлінь, відомств, організацій – бачити, як вони вирішують ті проблемні питання, з якими до них звертаються громадяни.

Це дозволить робити додатковий аналіз ситуації в містах і районах, відстежувати тенденції і розробляти відповідні заходи з метою запобігання їх виникненню в подальшому.

Гаряча лінія  працює  у будні дні  з 8 до 17 години.

Телефонуйте – 0800 502 191