Куцурубська громада
o

Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2017 12:06
Кількість переглядів: 1758

Фото без описуВід того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - люди з інвалідністю, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про людей з інвалідністю в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Які шанси сучасних людей з інвалідністю на благополучне виживання без сторонньої допомоги зараз? Шанси не змінилися, їх просто немає.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. 

З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю сільський голова І.В. Копійка та начальник соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями О.С. Власюк  було надано 36 дітям - інвалідам пайки.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора