Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Світоч української літератури

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена любові до Батьківщини, Шевченко поправу займає почесне місце,бо з таким вогнем в душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т.Г. Шевченка відоме скрізь як людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

Своєю творчість Т.Г. Шевченко відкрив нову епоху в українській літературі, створив чудові зразки поезії, які могутньо зазвучали світом як гнівне звинувачення царизмові, як заклик до активної боротьби за кращу долю. Натхнені поетичні твори Тараса Шевченка – неоцінимий скарб світової літератури, стали надбанням широких народних мас.

Тому з метою вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, розвинути інтерес до творчості поета та виховати почуття любові і поваги до рідної мови, художнього слова Іванівський сільський бібліотекар Давидкіна С.І. завітала у гості до Іванівської ЗОШ імені Рачкова та провела з учнями 8-9 класів конкурс знавців творчості Т.Г. Шевченка. Конкурс складався з трьох етапів. Учасники заходу змагалися за звання кращого знавця життя і  творчості поета. Діти відповідали на питання присвячені пам’яті Т.Г. Шевченка. Атмосфера на заході була цікавою та водночас веселою. Переможці в конкурсу було нагороджено грамотами та подарунками.

Уже багато поколінь Шевченко означає так багато. Він як явище велике і вічне, невичерпний і нескінчений. Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою та  почуттям національної справеливисті.

Бібліотекар с.Іванівка Давидкіна Світлана