День людей похилого віку, День ветерана

Дата: 03.10.2017 14:04

Святкування в Дмитрівському сільському клубі Дня людей похилого віку, Дня ветерана.

Відбувся святковий концерт. Присутніх вітали молодша та середня танцювальні групи з танцями "Діти України", "Танго", "Ми українці". Свій неперевершений спів подарували солісти Роднова Н.Я., Швець Єлизавета та вихованці дитячого садку "Ясочка" - Бєлали Софія, Берест Дмитро.

Фахівець господарсько-земельного відділу Павлюк О.Л., фахівець відділу з соціальних питань Ващишин О.І., завідувач сільським клубом Довбня О.Я. привітали всіх присутніх зі святом. Головним фотокориспондентом була завідувач сільською бібліотекою Мельникова О.М.

Після концерту відбулося чаювання з піснями, конкурсами, танцями. Присутні залишилися задоволені святом.