Про вартість харчування однієї дитини дошкільного віку та розміру батьківської плати у закладах дошкільної освіти, дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 30.01.2018 14:20

Шановні  батьки !

Повідомляємо, що згідно рішення № 3 ІІ сесії  І скликання від 22 грудня 2017 року «Про встановлення вартості харчування  однієї дитини дошкільного віку та  розміру батьківської плати у закладах  дошкільної освіти, дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів Куцурубської  сільської ради ОТГ» встановлено:

1) з 02 січня  2018 року одноденну вартість харчування однієї дитини дошкільного віку в закладах дошкільної освіти, дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів Куцурубської  сільської ради ОТГ у розмірі:

- 17,0 грн. для дітей віком від одного до трьох років;

- 25,0 грн.  для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років (відповідно до розрахунку, що додається).

2) розмір батьківської плати за харчування дитини дошкільного віку, яка перебуває у дошкільному навчальному закладі, дошкільному відділенні навчально-виховного комплексу у розмірі 40 відсотків від вартості харчування на день:

- 6,80 грн. для дітей віком від одного до трьох років;

- 10,00 грн.  для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років.