Робота Дмитрівського НВК

Дата: 26.02.2018 14:28

Фото без описуКожна дитина – неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями.

Основні зусилля педколективу Дмитрівського НВК Куцурубької сільської ради ОТГ направлені на розвиток творчого потенціалу учня й вчителя. Особлива увага при цьому звертається   на  формування творчих рис особистості, на розвиток індивідуальної особистості кожної дитини, надання їй права на успіх, самореалізацію, тим самим  надаючи можливість  формувати свої життєві принципи та вміння  на основі партнерства між учителями, учнями і батьками.

У Дмитрівському навчально-виховному комплексі навчається та виховується 145 дітей, серед яких 38 вихованців дитячого садка та  107  учнів 1 – 11 класів.

На 2017 -2018 н.р. у школі  укомплектовані профільні 10 та 11 класи – філологічний  напрям, профіль української філології, 8 та 9  класи – допрофільна підготовка: філологічний  напрям, профіль української філології.   У школі творчо працюють 4 гуртка - спортивного та естетично – художнього спрямування.

Гарячим харчуванням охоплено 93% учнів школи. Медичне обслуговування здійснюється кваліфікованою медсестрою.

Школа – це, передусім, комфорт. Психологічний і, певною мірою, побутовий. У цьому році наш залад отримав  інфраструктурну дотацію держави у сумі 650 тисяч на обладнання кабінетів та дитячого садочку, а саме:  комплект мультимедійного обладнання для трьох кабінетів, меблі для  5 кабінетів,  обладнання для лабораторних робіт, колекції, гербарії, моделі, графічні та друковані засоби; м'яке спортивне обладнання для дитячого садочку; спортивне обладнання на суму 200 тисяч.

Фото без описуДитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватися  ними. Надійними помічниками для цього є вчителі. 13 із 17 педагогічних працівників мають вищу  освіту, 4  - звання «старший вчитель».    Показником роботи педагогів є її  результативність. Наші учні беруть активну участь в олімпіадах, конкурсах, он – лайн квестах, маємо багато переможців. А  учень 11 класу Трегубенко Костянтин став  призером обласного етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, Кулик Сніжана посіла ІІ місце в обласній акції «Канюк – звичайний  птах». Підготувала їх  вчитель Ткаченко Т.М. Одним із мотиваційних стимулів до підвищення кваліфікаційного рівня є участь педагогів у професійних конкурсах, вебінарах. Вчителі НВК – активні учасники форуму педагогічних ідей.  Кучерява В.В., Ніяка Ю.М.,  Мурзакой О.І., Швець О.М., Столярчук І.О., Тимофєєва Л.С., Харлан О.П., Бєлали Н.С. представили для публікації  розробки заходів  та уроків у каталозі журналу «Відкритий урок», про що мають сертифікати. А розробки Швець О.М., Бєлали Н.С..Мурзакой О.І. і Тимофєєвої Л.С. отримали відзнаку «Вибір редакції». Педагоги школи – активні он - лайн - учасники Інтерактивної школи творчого вчителя.  За узагальнення та популяризацію педагогічного досвіду у педагогічний колектив НВК нагороджений почесним дипломом  педагогічного видавництва «Плеяди».

Застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі є інструментом забезпечення успіху школи. Школа має 5 інтерактивних дошок; завдяки цьому запровадження ІКТ переходе  від одноразових проектів у системний процес.

У нашому НВК створено атмосферу довіри, доброзичливості, взаємодопомоги і взаємної підтримки при виникненні труднощів у навчанні та повсякденному житті.

ЗАПОРУКОЮ УСПІХУ ШКОЛИ Є ТІСНА СПІВПРАЦЯ З БАТЬКАМИ, ГРОМАДОЮ І ПІДТРИМКА З ЇХНЬОГО БОКУ.

Швець О.М., директор Дмитрівського НВК