Про забезпечення харчування дітей 1 - 4 класів у закладах загальної середньої освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 30.01.2018 14:41

Фото без описуПовідомляємо, що згідно рішення № 5  ІІ сесії  І скликання від 22 грудня 2017 року «Про  забезпечення харчування дітей 1 - 4 класів у закладах загальної середньої  освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади», вирішили начальнику  відділу з питань ОМСКМ Куцурубської  сільської ради ОТГ Дубіні Т.В., директорам Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Рачкова Паученко О.В., Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Пікуль Т.В., Парутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Раленко І.О. забезпечити харчування всіх дітей 1 - 4 класів  закладів загальної середньої освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади за рахунок коштів сільського бюджету відповідно до розрахунку затвердженого рішенням  сільської ради від  22 грудня  2017 року № 4  «Про встановлення вартості одноразового харчування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти».