У жінці все від Божої любові...

Дата: 14.03.2018 14:43

Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни прихоить до нас і перше весняне свято — Міжнародний жіночий день. Це один із самих світлих всенародних свят, зігріте любов'ю і вдячністю до жінки. В цей день ми вітаємо своїх мам, бабусь, сестер. Це день коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості.

Тому з цієї нагоди в Іванівському сільському клубі було організовано розважально-конкурсну програму. На свято завітали усі бажаючі, яких ведучі вечора привітали і провели веселі конкурси. Переможці були нагородженні подарунками. Після завершення розважальної програми були розпочаті танці в стилі 80-х років.

Цей день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів, а атмосфера на святі — усмішками та хорошим настроєм.

Тож нехай чоловіки вмітимуть дивувати своїх жінок, берегти їх і дарувати радість та позитивні емоції не лише 8 березня, а й щодня.

Зав.Іванівською сільською бібліотекою Давидкіна Світлана.