Куцурубська громада
o

«Вчителі англійської мови - агенти змін»

Дата: 05.02.2018 15:02
Кількість переглядів: 744

В рамках реформування системи освіти та впровадження проекту  «Нова   українська школа» Міністерство освіти і науки України спільно з Британською   Радою в Україні  ініціювали реалізацію програми «Вчителі англійської мови -     агенти змін».Фото без опису

Мета програми: покращення якості викладання англійської мови в Україні; підготовка тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови в області.

З поданих 600 заявок пройшли конкурсний відбір 75 педагогів з різних областей,  5 вчителів з Миколаївської області, серед них і Каргіна Олександра, вчитель Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст.. імені Т.Шевченка Куцурубської сільської ради ОТГ.

 З учасниками програми спілкувалися заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, головний спеціаліст сектору мовної політики МОН Оксана Коваленко, секретар українського відділення Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL) Олександр Шаленко.

Після проходження інтенсивного курсу «агенти змін» Каргіна О.В.  отримала сертифікат, який підтверджує статус Тренера.

З метою обміну набутим досвідом вчитель провела тренінг “Success 4 Skills. Understanding and Promoting 21st century skills”, який відбувся на базі  загальноосвітньої школи №2 м. Очаків.

Як стверджував відомий соціолог та футуролог Елвін Тоффлер «У ХХІ столітті неграмотні не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, а ще -  забувати те, чого  навчився, й перевчатися».Читати далі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора