«Коляд, коляд, колядниця»

Дата: 15.01.2018 15:29

«Коляд, коляд, колядниця»

14.01.2018 року в селі Матросівка пройшло свято «Коляд, коляд, колядниця» за участю завідуючої Острівським сільським клубом Коновалової О.С., завідуючої Матросівською сільською бібліотекою Варюк Л.М, вчителя Острівського НВК Остапчук А.О., продавця магазину Мартьянової О.О., домогосподарки Бондаренко А.В, та учнів Острівського НВК: Гавриленко Вікторії, Мартьянової Вікторії, Бондаренко Ганни, Остапчук Валерії, Мартьянова Богдана.

Незважаючи на мороз та вітер, свято пройшло весело та завзято, в вирії добрих українських традицій.

Учні школи, Маланка, Василь, Дідух, «Лікар», та звісно «Коза» вітали господарів радісними, оптимістичними щедрівками та висловлювали побажання щастя, здоров’я, багатства, успіхів, супроводжуючи щедрівками, веселими піснями та жартівливими сценками.

Так, як прихід ряджених за звичаєм був доброю ознакою, тому їх радо запрошували до своїх осель жителі села, пригощали від щирого серця, дарували гостинці.

Завдяки ентузіазму наших «артистів», жителі села отримали не тільки щедрі побажання, але й гарні емоції, заряд бадьорості, радості, оптимізму.

В.о. старости сіл Острівка, Матросівка, Червоне Парутине

Бабій Ольга Петрівна