Ремонт дороги Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків.

Дата: 12.12.2017 15:35

Фото без опису

Жителі Куцурубської громади стурбовані відсутністю ремонту автомобільної  дороги Очаків – Парутине. Це дорога державного значення, тому сільська рада  не має права здійснювати фінансування її ремонту  ( не цільове використання коштів).

Сільський голова І.В. Копійка звернулась до обласної ради та до облдержадміністрації стосовно ремонту дороги Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків.

На чолі із заступником голови Миколаївської ОДА Андрієм Кротовим проведено виїзне засідання робочої групи у складі представників депутатського корпусу облради, представників влади району та Куцурубської ОТГ. В ході виїзного засідання  проведено зустрічі з жителями населених пунктів Парутине, Солончаки, Дмитрівка, Куцуруб, які висловили обурення вибірковістю ремонтних робіт . По завершенні зустрічі заступник голови Миколаївської облдержадміністрації  А. Кротов сказав: « " Моє бачення вирішення проблеми наступне. Якщо ми зараз не привернемо увагу всіх до проблеми цієї дороги, наступного року ризикуємо її втратити взагалі. Виділяючи кошти, ми планували реконструкцію всієї дороги. Тепер зрозуміло, що спільно з колегами по депутатському корпусу обласної ради ми повинні передбачити фінансування за рахунок коштів обласного бюджету. Наступного тижня ми організуємо  засідання профільної комісії.   Проте, першочергове завдання  - пошук ймовірних шляхів виділення коштів саме з державного бюджету. Тому, ми обов`язково проситимемо  підтримки у наших колег з Верховної Ради України".

Відповідь  від Миколаївської ОДА отримали слідуючого змісту:

«У 2017 році службою автомобільних доріг у Миколаївській області на вищевказаній дорозі було заплановано виконання робіт із поточного дрібного ремонту, про що складено дефектний акт на дві ділянки вищевказаної дороги  км 20+900 – км 23+500 (2,6 км) с. Козирка та км 53+600 – км 63+600 (10 км) в межах населених пунктів Куцуруб, Іванівка та Яселка, який погоджено головою Козирської сільської ради та Вами особисто.

31.07.2017 року, після проведення торгів, визначено переможця – ТОВ «Миколаївавтодор». 11.08.2017  укладено договір на ремонт дороги Т -15-07 на суму 3 334,0 тис. грн. Загальна сума необхідних коштів на виконання робіт складає 3 567,506 тис. грн. Наприкінці серпня роботи по ремонту автодороги Т-15-07 було розпочато.

Враховуючи те, що покриття дороги в межах с. Козирка мало значні руйнування деякими місцями, виникла потреба повної заміни основи, тому кошти на ремонт ділянок було розподілено наступним чином:

ділянка : км 20+900 – км 23+500 – 2 977,06 тис. грн.

ділянка: км 53+600 – км 63+600 – 521,24 тис. грн.

Куцурубською сільською радою об’єднаної територіальної громади було виділено 300,00 тим. грн., Очаківською  райдержадміністрацією, яка отримала кошти у якості субвенції від Козирської сільської ради , у розмірі 100,00 тис. грн.  Загальний обсяг фінансування – 3 400,0 тис. грн. Недофінансування по об’єкту складає 167,506 тис. грн.

15.09.2017 Козирською сільською радою прийнято рішення щодо виділення субвенції до районного бюджету на суму недофінансування за укладеним договором в сумі 167,506 тис. грн.

Таким чином роботи виконано на ділянках, які погоджено головним розпорядником коштів».