Сучасні управлінські компетенції у об'єднаних громадах

Дата: 05.09.2017 15:37

У рамках реалізації заходів проекту «Сучасні управлінські компетенції у об’єднаних громадах» 28 та 29 серпня 2017 року відбувся дводенний візит польських експертів до Куцурубської громади.

Метою тренінгів  було обговорення питань, що стосуються управління  ключовими сферами компетенцій нових громад на основі українських нормативних актів і польського досвіду.

На тренінгах обговорювались питання, що стосуються управління освітніми і медичними закладами, формування і виконання місцевого бюджету, функціонування комунального господарства, енергетичної  ефективності і розвитку туризму.

Тренінг вели польські експерти , які володіють багатолітнім досвідом співпраці з органами місцевого самоврядування України, є практиками  у сфері управління у польському самоврядуванні Мірослав Жидек – війт гміни Конопніца Люблінсього воєводства, Богдан Юрчук – консультант Фундації Менеджерських Ініціатив, перекладач.