Привітання працівників бібліотек громади!

Дата: 29.09.2017 15:38

Фото без описуШановні бібліотекарі нашої громади!

Вітаємо Вас з наступаючим святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Сьогодні бібліотекар – це не тільки зберігач документального культурного надбання, зосередженого у бібліотеках, знавець книги, літератури, вихователь культури читання, а й аналітик, котрий вміє вести інформаційний пошук, оцінювати якість інформаційних ресурсів, навігатор і посередник у системі комунікацій, і традиційно –  відданий справі професіонал, надійний і безкорисливий порадник користувача.
    Дорогі наші, вітаючи вас з Вашим професійним святом, хочеться побажати Вам нових трудових звершень, успіхів у вашій нелегкій, але почесній справі, невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров'я, щасливої долі, родинного тепла, і багато-багато вдумливих, допитливих, розумних, талановитих і добрих серцем читачів.
    Нехай життя дарує Вам радість, а читачі - вдячність.

З повагою,

Сільський голова Інна Копійка, депутати , виконавчий комітет, старости сіл Куцурубської ОТГ