Підтримай акцію Година Землі – вимкни світло на 60 хвилин!

Дата: 23.03.2018 11:18

24 березня Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну соціально-екологічну кампанію Година землі, яка покликана привернути увагу до проблем зміни клімату.

У поточному році в суботу 24 березня о 20.30 люди по всій планеті вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднання дій для збереження природи нашої планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів з метою подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.