Тренінг з питань «Публічних закупівель в системі Прозорро»

Дата: 23.04.2018 13:39

19 та 20 квітня 2018 року в приміщені Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг з питань «Публічних закупівель в системі Прозорро» за участю фахівця з публічних закупівель – Силенко Миколи та представників з об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.  Від Куцурубської громади на тренінгу були присутні - Ялова Ірина, фахівець із зв’язків з громадкістю - Федорова Тетяна.

На тренінгу розглядались наступні питання : загальний огляд системи публічних закупівель; тендерний комітет, уповноважена особа; планування закупівель;  особливості проведення відкритих торгів; переговорна процедура; особливості укладання, виконання та внесення змін до договорів про закупівлю, моніторинг і контроль у сфері публічних закупівель та інше.

Дякуємо колективу Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування за організацію, спікеру Миколі Силенко за  проведення даного тренінгу.