Нарада щодо вирішення питання по забезпеченню населення питною водою

Дата: 27.04.2018 11:32

24 квітня в малій залі облдержадміністрації відбулась кущова нарада щодо вирішення питання забезпечення населення питною водою гарантованої якості, охорони відкритих водойм та посилення контролю за належним утриманням системи питного водопостачання (водопровідних мереж), об’єктів централізованого і  децентралізованого водопостачання в весняно-літній період 2018 року.

Нарада проводилась з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівниками підприємств водопровідно – каналізаційних господарств Миколаївської області. Від Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади  на нараді були присутні  заступник сільського голови Горгуленко Л.М., фахівець з житлово - комунального господарства – Середа Л.Я.