Нарада присвячена моніторингу та оцінки соціально – економічного розвитку громад Миколаївської області

Дата: 27.04.2018 11:46

Фото без опису Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Кушніра О.В., 26 квітня у великій сесійній залі обласної ради відбулась нарада присвячена моніторингу та оцінки соціально – економічного розвитку міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області у березні 2018року.

Моніторинг охоплює всі важливі напрями розвитку територій і відображає реальний стан ринку праці, доходів населення, соціальної допомоги і соціальних послуг, економічної стабільності, агропромислового комплексу, будівництва, розвитку інфраструктури, споживчого ринку, умов ведення бізнесу, житлово-комунального господарства, фінансово-бюджетної сфери, освіти, охорони здоров’я, охорони довкілля, сфери надання адміністративних послуг, публічних закупівель, забезпечення цивільного захисту і, що важливо – ефективність роботи зі зверненнями громадян.

На нараді були присутні голови об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.  Представниками від Куцурубської ОТГ були заступник сільського голови  Горгуленко Л.М., секретар ради  Федорова Л.Л.

Заступник голови ОДА Кушнір О.В. закликав всіх керівників відповідально поставитись, зробити висновки і працювати на покращення якості життя людей у громадах, адже вони – наша найбільша цінність!