тренінг «Комунікації в мережі Інтернет»

Дата: 23.02.2018 14:32

22 лютого 2018 року в рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою» - Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку,  відбувся    тренінг «Комунікації в мережі Інтернет», в приміщені Миколаївського Центру  розвитку місцевого самоврядування за участю  радника з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Юлії Почебут, заступника головного редактора газети «Маяк» - Юлії Ткач, головного редактора газети і сайту «Миколаївські вісті» - Тетяни Одинцової, заслуженого журналіста України – Інги Хоржевської та представників громад Миколаївської області.

Представником від Куцурубської ОТГ на тернінгу була присутня - Федорова Тетяна Яківна, фахівець із зв’язків з громадкістю.

На тренінгу розглядались: комунікації в мережі Інтернет; канали комунікації; Створення інформаційного порталу та забезпечення його діяльності; наповнення контенту; громада в недійному просторі; поширення змістовної інформації в соціальних мережах та інше.

Всі присутні приймали участь в обговорені вищевказаних питань.