Про початок нового навчального проекту «Школа прес-секретаря»

Дата: 07.05.2018 13:54

В квітні, на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, за підтримки Миколаївської ОДА стартувала перша «Школа прес-секретарів». До двомісячного навчального процесу долучились 30 представників з ОТГ Миколаївської області. Ідейними засновниками школи став колектив професіоналів: Ярослав Індіков, Олена Бережна, Василь Цимбал, Тетяна Жаренова, Олександр Пронкевич.

На перших лекціях всі отримали цікаву та корисну інформацію, що базувалась на безцінному досвіді наших лекторів, те чому не навчить жоден підручник : як керувати репутацією керівника, як знаходити канали комунікацій, як готувати публічні виступи, як знаходити інфопривід, звідки брати інформацію для новин та як правильно організувати конференції, виступи, зустрічі.

В «Школі прес-секретаря» учасники отримають знання та навички, що допоможуть в майбутньому гідно представляти свої громади.

Дякуємо Ярославу Індікову, Олені Бережної, Василю Цимбал, Тетяні Жареновій за проведені тренінги.