Укладання Декларації між сімейним лікарем та пацієнтом

Дата: 22.05.2018 14:15

Фото без опису Шановні мешканці

Куцурубської об’єднаної громади!

Нагадуємо, що в зв’язку з розпочатою 02 квітня 2018 року медичної реформи первинної медичної допомоги, яка передбачає укладання Декларації між сімейним лікарем та пацієнтом, повідомляємо про наступні  місця заключення декларації з лікарем в онлайн режимі в національній системі  Електронне здоров’я (eHealth)

1. Амбулаторія ЗПСМ с. Куцуруб, вул. Очаківська 114, Очаківський р-н.,  Миколаївська обл.
  2. Амбулаторія ЗПСМ с. Іванівка, вул. Дніпробузька 11, Очаківський р-н., Миколаївська обл.
  3. Амбулаторія ЗПСМ с. Дмитрівка, вул. Очаківська 40, Очаківський р-н. , Миколаївська обл.
  4. Амбулаторія ЗПСМ с. Парутине, пров. Лікарняний 6, Очаківський р-н. , Миколаївська обл.

Перелік лікарів, з якими можливо оформити Декларацію:

• Цапліна Людмила Георгіївна - лікар-терапевт
  • Литвин Тетяна Миколаївна - лікар загальної практики - сімейний лікар
  • Блик Алла Свиридівна -   лікар загальної практики - сімейний лікар
  • Ільюк Інна Дмитрівна -   лікар загальної практики - сімейний лікар
  • Задворна Олена Яківна -               лікар загальної практики - сімейний лікар
  • Бабинюк Володимир Йосипович - лікар загальної практики - сімейний лікар
  • Реулець Анатолій Іванович - лікар-терапевт

Що для цього потрібно: знайти час  та завітати до вище вказаних місць реєстрації, при собі мати паспорт та ідентифікацій код (за наявності), свідоцтво про народження дитини (якщо оформлюється дитина), також бажано мати мобільний телефон для онлайн підтвердження пацієнтом укладеної Декларації. (Деталі на офіційному сайті eHealth :  https://portal.ehealth.gov.ua)

З повагою, адміністрація

Куцурубського  комунального закладу

«Центр первинної медико-санітарної допомоги»