Захист прав споживачів

Дата: 08.05.2018 14:03

Згідно листа Миколаївської облдержадміністрації від 30.03.2018 року, щодо реалізації плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року , розміщуємо зразки наступних документів:

• - зразок претеназій та позовних заяв
  • - пам'ятки для споживачів
  •
  • Також повідомляємо, що інформацію з питань захисту прав споживачів можливо отримати на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (dpssmk.gov.ua): в розділі «Управління» в підрозділі «Захист споживачів» у вкладці «Законодавча база» - висвітлено законодавство у сфері захисту прав споживачів, в головному меню сайту розташовані зразки документів, в тому числі зразки звернень про порушення законодавства про захист прав споживачів та пам’ятки і настанови для споживачів в ситуаціях, у яких права споживачів порушуються.