Програма соціально - економічного розвитку куцурубської об 'єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки (нова редакція)

Дата: 13.08.2017 17:47

З метою упорядкування перспективних напрямів розвитку об’єднаної територіальної громади, як новоутвореного суб’єкту, дотримання планомірного процесу реалізації довгострокових стратегічних пріоритетів розвитку Куцурубської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, розроблена Програма соціально – економічного розвитку Куцурубської об’єднаної територіальної громади ( далі – Програма). Програма враховує головні цілі та завдання, які визначені в Державній Стратегії регіонального розвитку (затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385) та проекті Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

Прогнозовані розрахунки та заходи програми, розроблені на основі аналізу поточної соціально – економічної ситуації у господарському комплексі ОТГ... Ознайомитися з повним текстом програми