Турнір по настільному тенісу в Іванівському Старостинському окрузі

Дата: 07.05.2018 16:06

З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 5 травня у приміщенні Іванівського будинку культури відбувся ІІ етап турніру по настільному тенісу присвячений Дню примирення і пам’яті. Організатором якого була староста сіл Іванвки та Яселки Яковенко О. А.

На святі також були присутні завідува Іванівського сільського клубу Галота Олена Леонідівна, яка взяла участь у змаганні , інструктор по спорту Жадан Олександр Павлович та методист по спорту Рудай Анастасія Валерівна.

У турнірі прийняло участь 12 чоловік з сІл Іванівка, Дмитрівка, Солончаки та Куцуруб, які були розподілені на групи: 5-8 класи, 9-11 класи, дівчата.

Атмосфера спортивного турніру була інтригуючою і захоплюючою. Цікаві видовищні поєдинки поглинали увагу не лише учасників змагань, але й уболівальників. В результаті напруженої гри призові місця вибороли:  5-8 класи

І місце - Захарчук Олександр (Іванівка), ІІ місце – Наворин6ський Ігор (Куцуруб), ІІІ місце – Курасевич Ілля (Дмитрівка) - 9-11 класи

І місце – Сотніков Микола (Куцуруб), ІІ місце – Середа Вадим (Іванівка), ІІІ місце Мартинюк Вадим ( Дмитрівка),  ІV місце –Ковальчук Артем(Солончаки) - дівчата

І місце – Строкань Яна (Куцуруб), ІІ місце – Балтач Катерина (Дмитрівка), ІІІмісце – Галота  Олена (Іванівка)

Переможці були нагороджені медалями та грамотами, а присутні зарядженні хорошим настроем.

Бібліотекар Іванівської СБФ
Давидкіна С.І.