Куцурубська громада
o

Навчання з питань цивільного захисту та пожежної безпеки

Дата: 28.03.2018 15:10
Кількість переглядів: 1004

Фото без описуСьогодні, 28.03.2018 року в приміщенні Куцурубської ЗОШ відбулося навчання  керівників та працівників закладів освіти громади з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.

Заняття проводили спеціалісти навчально - методичного центру  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області:  старший  майстер  виробничого навчання  Гомелько Сергій Володимирович,  методист з пожежної безпеки Жежерун Сергій Полікарпович .

Участь у проведенні заняття прийняли завідувач НКП м. Очакова Яковлєв Євгеній Анатолійович та майстер виробничого навчання навчально - методичного центру  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Хоружа   Людмила Іванівна.

Фото без опису

Мета навчання:

  1. Поглиблення  знань слухачів з питань цивільного захисту ;
  2. Надання  єдиного  погляду на підготовку та дії особового складу формувань цивільного захисту за призначенням;
  3. Навчання  діям при виникненні небезпечних подій на суб’єкті господарювання;
  4. Надання  єдиного  поняття щодо улаштування та підготовки захисних споруд до укриття населення, правил поведінки населення під час укриття в ЗС;
  5. Навчання з пожежної безпеки (пожежного та технічного мінімуму ) працівників суб’єктів господарювання.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Керівництво громади  висловлює вдячність  навчально – методичному  центру  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області за проведення  навчання  з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора