Нарада з керівниками підприємств – водопостачання

Дата: 02.02.2018 13:35

Фото без опису02 лютого 2018 року відбулася нарада з керівниками підприємств – водопостачання на території громади за участю заступника сільського голови, фахівців господарсько – земельного відділу, в.о. начальника комунального підприємства «Гілея».

На нараді були обговорені наступні питання:

• 1) приведення питання питного водопостачання на території громади до чинних норм та вимог законодавства з водозабезпечення ;
  • 2) посилення  контролю за належним утриманням систем питного водопостачання, об’єктів централізованого водопостачання, з метою забезпечення населення гарантованої якості питної  води ;
  • 3) звітування керівник підприємств питного водопостачання;
  • 4) фінансування заходів з питного водопостачання та природоохоронних заходів по громаді  за 2017 рік.

Фото без описуПрисутні та запрошені дійшли висновку, що спільними зусиллями , як громади, так і підприємств водопостачання, вживати заходів  по забезпеченню населення гарантованої якості питної  води.