Відбулося засідання XIV сесії ІІ скликання за підсумками перших виборів в селах Дмитрівка та Парутине

Дата: 08.02.2018 17:18

Фото без опису07 лютого 2018 році в приміщені Куцурубської публічної бібліотеки відбулося засідання XIV сесії ІІ скликання, на якому за підсумками перших виборів в селах Дмитрівка та Парутине відбулося визнання повноважень нових старост сіл Дмитрівка ( Горбенко Алли Анатоліївни)

Фото без опису

та села Парутине ( Їльїна Всеволода Олександровича).

Фото без опису

На засіданні сесії депутатами було прийнято рішення щодо визначення повноважень старост сіл, після чого нові старости перед депутатами та запрошеним гостями прийняли Присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Також на сесії сільський голова Інна  Копійка зачитала присутнім Звіт Куцурубської сільської ради ОТГ за 2017 рік.