З Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2017 13:27

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Куцурубської громади !Фото без опису

Сердечно вітаємо Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ми цінуємо  Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у суспільному житті.

Щиро вдячні працівникам музичної школи мистецтв,  будинків культури та бібліотек громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить вам у творчості і особистому житті. Зі святом!