Запрошуємо до участі в засіданні членів комісії ТЕБ і НС на позачергове засідання при Куцурубській сільській раді ОТГ

Дата: 30.07.2018 11:28

31 липня 2018 року о 9.00 год. в кабінеті голови сільської ради відбудеться позачергове засідання комісії ТЕБ і НС при Куцурубській сільській раді ОТГ.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження плану заходів щодо недопущення погіршення санітарно — епідемічної ситуації, забезпечення якісного постачання питної води населенню та об’єктам критичної інфраструктури, які забезпечують його життєдіяльність, на всій території Куцурубської ОТГ.

Доповідач: начальник господарсько — земельного відділу Куцурубської ОТГ Кулава О.С.

Співдоповідачі: заступник сільського голови Горгуленко Л.М., фахівець господарсько — земельного відділу Середа Л.Я.

2. Про затвердження плану заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням людей на території Куцурубської ОТГ.

Доповідач: фахівець господарсько — земельного відділу Середа Л.Я.

3. Про створення пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони на території Куцурубської ОТГ (розпорядження №121-р від 16.04.2018р.)

Доповідач: фахівець господарсько — земельного відділу Середа Л.Я.

4.Про стан джерел протипожежного водопостачання в населених пунктах та на об’єктах Куцурубської ОТГ. Профілактика пожежної безпеки в населених пунктах.

Доповідач: фахівець господарсько — земельного відділу Середа Л.Я.

5. Про вжиті заходи щодо поповнення запасів ПММ місцевого матеріального резерву до визначених номенклатурою норм станом на 01.08.2018 року.

Доповідач: фахівець господарсько — земельного відділу Середа Л.Я.

Запрошуємо до участі в засіданні членів комісії  ТЕБ і НС при Куцурубській сільській раді ОТГ.

Зазначеним доповідачам та співдоповідачам підготувати доповіді з рекомендаціями та бути готовими виступити на засіданні комісії.

Сільський голова                                                                   І.В.Копійка