У місті Миколаєві працює громадська приймальня Всеукраїнського руху "Сила права"

Дата: 07.08.2018 14:32

Всеукраїнський громадський рух «Сила права»   -     незалежна правозахисна організація, яка допомагає громадянам України отримати справедливу грошову компенсацію моральної  та матеріальної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни.

Безкоштовна правова підтримка на всіх етапах судового процесу до фінального рішення таФото без опису фактичної виплати компенсації надається:

• Родинам загиблих військовослужбовців та цивільних осіб;
  • Військовослужбовцям та цивільним особам, які отримали поранення, каліцтва й психологічні травми;
  • Військовослужбовцям, що побували в полоні;
  • Цивільним особам, які були незаконно позбавлені волі на окупованих територіях;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим', м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
  • Громадянам, які втратили особисте майно в результаті військових дій чи окупації.

ЯК ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ?

Процес отримання компенсації від держави-агресора складається з кількох етапів:

Звернення до громадської приймальні

Аби розпочати процес, постраждалій особі необхідно звернутися до громадської  приймальні, при собі мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків  (ідентифікаційний номер), а також інші документи, які підтверджують факт нанесення шкоди.

Підготовка заяви до суду

Заява готується юристами руху «Сила права» за дорученням заявника.

Встановлення юридичного факту

Подання до суду заяви про встановлення фактів, що мають юридичне значення, та отримання рішення про встановлення юридичних фактів нанесення шкоди заявникові внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Розрахунок розміру шкоди

Розрахунок розміру завданої шкоди проводиться на основі практики Європейського суду з прав людини (моральна шкода), а також з урахуванням положень постанов Кабінету Міністрів України, що стосуються виплат особам, які постраждали внаслідок природних катастроф (компенсація за втрачене рухоме та нерухоме майно).

Супровід процесу до фінального рішення

Юристи «Сила права» діють від імені та в інтересах заявника на всіх етапах судового провадження до отримання фінального рішення.

Забезпечення виконання судового рішення

У разі відмови держави-агресора добровільно виконати судові рішення і компенсувати завдану шкоду розпочинається процедура накладення арешту на майно Російської Федерації (окрім дипломатичного та консульського),  що знаходиться на території України та інших держав.

«Сила права» надає безкоштовну правову допомогу постраждалим від збройної агресії Російської Федерації, зокрема щодо підготовки та супроводження позовів для фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди.

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ м. МИКОЛАЄВА

Адреса: м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2