«Назвіть мені хоч одну школу, яка врятувала село…»

Дата: 07.08.2018 19:27

Експерт з питань освіти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Сергій Дятленко розвіює міфи щодо шкільної освіти в об'єднаних громадах та розповідає, як школа «зшиває» громаду.

Фото без опису

Сергій Дятленко понад 13 років працював на різних посадах у Міністерстві освіти. Він говорить, що реформування галузі протягом цього часу ніколи не припинялося. Однак тільки зараз у ньому змогли взяти участь територіальні громади, роблячи школу саме такою, якою вона потрібна батькам та учням. Нині пан Сергій працює експертом з питань освіти Центрального офісу реформ. Мабуть, він найбільше в Україні знає, як найкраще поєднати реформу середньої освіти та децентралізацію в окремо взятій громаді.

З повною версією інтерв'ю Ви можете ознайомитися за посиланням: Про «урокодавців» та «зшиття» громади