Відбулося громадське обговорення в селі Іванівка щодо будівництва вітроелектростанцій

Дата: 09.08.2018 14:53

07 серпня 2018 року в приміщенні сільського клубу села Іванівка відбулося громадське обговорення детального плану території для будівництва вітроелектростанцій за межами населених пунктів в межах території Куцурубської сільської ради ОТГ.

В заході прийняли участь: керівник земельного відділу Очаківської РДА Котик Т.В., начальник відділу архітектури – Кифоренко В.В.., юрист «Вітряний парк Миколаївський»  - Кутир Т.С., представник вітропарку – Лаврова Н.В..

Під час обговорень населенню було доведено до відома про планову діяльність з будівництва та експлуатації вітроелектростанції.  Реалізація даного проекту надасть  можливість надходження додаткових коштів до сільського бюджету, укладання договору соціального партнерства, робочі місця та інше.