Відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 13.08.2018 08:50

10 серпня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ,

Були розглянуті наступні питання:Фото без опису

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-липень 2018 року.

2. Про  стан підготовки до опалювального періоду 2018 – 2019 років.

3. Про затвердження списку дітей і підлітків шкільного віку Куцурубської сільської ради  ОТГ

4. Про надання дозволу *********  ,  посвідчити  договір іпотеки та передати в іпотеку  житловий будинок з господарськими будівлями  та спорудами і земельною ділянкою  за адресою : Миколаївська  область, Очаківський район, село Куцуруб, вулиця  ******** будинок **.

5. Про надання згоди   неповнолітній  *************** , на укладання та підписання договору купівлі – продажу   1/3 частини будинку ,який знаходиться за адресою с .Парутине вул.********** на праві приватної власності, матері- **************** , батькові – *************** , надати дозвіл  на підписання заяви  на продаж 1/3 частини будинку, який  належить неповнолітній  доньці.

6. Про надання дозволу на  укладання  договору дарування  будинок з господарськими будівлями та спорудами і земельної ділянки, за адресою   м.Миколаїв вулиця  ********, на ім’я неповнолітнього сина – *****************  13.02.2002 р.н..

7. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам, які знаходились у власності померлої *************.

8. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам, які знаходились у власності померлого ***********.

9. Про  надання дозволу громадянину ***************** на виділення в окрему адресу    житловий    будинок     в  с. Куцуруб  Очаківського  району  Миколаївської області та     виготовлення    технічної   документації на    житловий    будинок   з  господарськими   будівлями      та       спорудами    за   адресою    в  с. Куцуруб   по   вул.  *************    на  території    Куцурубської      сільської    ради   б’єднаної         територіальної          громади    .

10. Про    надання     дозволу    громадянці     ***************      на    виготовлення    технічної  документації    на    житловий     будинок   з   усіма   господарськими        будівлями      та      спорудами     за адресою в с. Іванівка по вул. ************* на  території   Куцурубської      сільської    ради    об’єднаної   територіальної  громади.

11. Про    надання    дозволу  громадянці  *****************  на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  с.Куцуруб   по  вул. ********** на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади.

По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.