Відбулися навчання з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Дата: 17.08.2018 15:17

16 серпня 2018 року в приміщенні Куцурубської публічної бібліотеки  згідно тематичного плану відбулися  навчання за  програмою спеціальної підготовки осіб, які залучаються для проведення навчання, інструктажів та перевірки знань,  з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Працівники старостинських округів сільської ради — консультанти консультаційних пунктів (працівники з соціальної роботи та паспортизації населення на місяцх) здобули знань та практичних навиків щодо попередження та дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Згідно Постанови КМУ №444 “Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях” буде проводитися роз’яснювальна  робота серед населення громади щодо навчання діям у надзвичайних ситуаціях.