Відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 18.09.2018 10:11

17 вересня 2018 відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ.

Були розглянуті наступні питання:

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-серпень 2018 року.

2. Про хід сплати землекористувачами за землю по Куцурубській сільській раді  об’єднаної територіальної громади.

3. Про  стан підготовки до опалювального періоду 2018 – 2019 років.

4. Про  затвердження плану заходів  по усуненню недоліків згідно акту  позапланової перевірки щодо додержання (виконання)  суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки  від  15 травня 2018 року  №35 у Іванівському ЗДО «Ромашка» Куцурубської сільської ради ОТГ.

5. Про затвердження Положення про конкурсну   комісію,    визначення її  складу  та  порядок  проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності

6.Про   ухвалення  рішення за результатами вивчення    попиту   на    об’єкт   оренди  - нежитлову будівлю в с. Дмитрівка по  вул.Степова, 25,  що перебуває в  комунальній власності   Куцурубської   сільської   ради  об’єднаної територіальної громади.

7. Про  встановлення дорожніх знаків в зоні розташування Дмитрівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  по вул.Очаківській в с.Дмитрівка.

8. Про постановлення громадян на      квартирний    облік    по Куцурубській  сільській  раді об’єднаної      територіальної громади.

9. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці, яка знаходилась у власності померлої  *****.

10. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці, яка знаходиться у власності *****.

11. Про  видачу   свідоцтва    на    право  власності     на  квартиру  в    селі    Іванівка        Очаківського     району        Миколаївської       області.

12. Про    надання     дозволу    громадянину      *****   на    виготовлення    технічної  документації    на    житловий     будинок   з   усіма   господарськими        будівлями      та      спорудами     за адресою в с. Червоне Парутине по вул. ***** на        території   Куцурубської      сільської    ради    об’єднаної   територіальної  громади.

13. Про  надання   дозволу громадянці   *****       на        виготовлення       технічної   документації     на    житловий    будинок    з     усіма   господарськими      спорудами    за   адресою      в   с. Іванівка      по   вул.    *****   на     території    Куцурубської        сільської         ради        об’єднаної  територіальної       громади      на       ім’я    померлої    власниці  *****.

14. Про    надання     дозволу    громадянці     *****     на    виготовлення    технічної  документації    на    житловий     будинок   з   усіма   господарськими        будівлями      та      спорудами     за адресою в с. Іванівка по вул. *****    на       території   Куцурубської      сільської    ради    об’єднаної   територіальної  громади.

15. Про    надання     дозволу    громадянці      *****   на    виготовлення    технічної  документації    на    житловий     будинок   з   усіма   господарськими        будівлями      та      спорудами     за адресою в с. Дніпровське по вул. *****  на        території   Куцурубської      сільської    ради    об’єднаної   територіальної  громади.

16. Про  надання   дозволу громадянці  *****   на        виготовлення       технічної   документації     на    житловий    будинок    з     усіма   господарськими      спорудами    за   адресою      в   с.Дніпровське      по   вул.    *****    на     території    Куцурубської        сільської         ради        об’єднаної    територіальної       громади      на       ім’я    померлої   власниці *****.

17. Про  надання   дозволу громадянину  *****   на        виготовлення       технічної   документації     на    житловий    будинок    з     усіма   господарськими      спорудами    за   адресою      в   с.Парутине      по   вул.    *****    на     території    Куцурубської        сільської         ради        об’єднаної    територіальної       громади      на       ім’я    померлої   власниці *****.

По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.