Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 05.10.2018 11:13

Дорогі освітяни!

Вітаю Вас з вашим професійним святом -  Днем працівників освіти.

Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти.

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості,  творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю.

З найкращими побажаннями,

Куцурубський сільський голова