Привітання з Днем юриста!

Дата: 08.10.2018 11:25

Шановні  юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! День юриста — визначне свято, оскільки воно об’єднує юристів різних сфер діяльності, а також майбутніх правознавців, які будуть служити захисту прав і свобод українського суспільства.

Сьогодні роль юриста в правовій державі неоціненна. На вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить провідне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Бажаю вам міцного здоров`я, добробуту, мирного неба, вагомих професійних здобутків. Нехай і надалі ваша ініціатива слугує справі забезпечення верховенства Права і Закону у всіх сферах суспільного життя нашої громади і рідної України, а відчуття власної гідності супроводжують вас на професійному шляху.

З повагою, Куцурубський сільський голова І.В.Копійка