Свої вміння показали юні художники

Дата: 10.10.2018 08:59

9 жовтня відмічається Всесвітній День художника. З нагоди цієї дати в Дмитрівському НВК вчитель образотворчого мистецтва Тимофєєва Лариса Станіславівна організувала цікаві заходи.

Ще звечора шкільні коридори прикрасила виставка дитячих малюнків. Видно було, що діти старалися, показуючи свої художні таланти.

Відкрили вони для себе і імена знаменитих художників нашої області та району, тому що була організована виставка відповідної літератури про відомих земляків. Тут можна було познайомитися із життєвим шляхом та  репродукціями картин Василя Васильовича Верещагіна, Сергія Миколайовича Рослякова, Валентина Меркулова, Олексія Маркитана, Миколи Опанащука, Юрія Гуменного, Миколи Мазуренка, Володимира Зебека, Ігора Зебека. Кожної перерви біля виставки  юрмилися діти, відкриваючи для себе щось нове і прекрасне.

Пройшли по класах і цікаві вікторини. Підсумки будуть підведені, переможців оголосять на шкільній лінійці.

Багато емоцій викликало веселе малювання «Відтвори малюнок».

Ще кілька днів учні та батьки матимуть змогу милуватися плодами дитячої творчості. Відчуття прекрасного збережеться в їх душах надовго.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису