Відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 19.10.2018 10:57

19 жовтня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Були розглянуті наступні питання:

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-вересень 2018 року.

2. Про    затвердження   Адресної   програми  щодо      поліпшення    санітарного   стану населених пунктів Куцурубської сільської ради  об’єднаної  територіальної  громади та за її межами на 2019 рік.

3. Про стан охоплення навчанням учнів  закладів загальної середньої  освіти  Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади у 2018/2019 навчальному році.

4. Про режим роботи закладів культури Куцурубської сільської ради ОТГ.

5. Про внесення  змін  до  юридичної  адреси  Острівського навчально  —  виховного   комплексу   “Загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад” Куцурубської   сільської     ради    об’єднаної   територіальної   громади.

6. Про  надання   дозволу громадянці   *****   на    виготовлення   технічної   документації     на    житловий    будинок    з     усіма   господарськими      спорудами    за   адресою      в   с. Іванівка по вул.  *****    на    території   Куцурубської        сільської         ради        об’єднаної    територіальної       громади     на      ім’я    померлого    власника         ***** .

7. Про надання згоди неповнолітній  *****  на підписання одностороннього  правочину – довіреності на  розпорядження (продаж) належного їй на праві власності автомобіля (1/2 частки) та надання дозволу матері *****  на підписання заяви  про згоду на підписання довіреності її неповнолітньою донькою.

8. Про надання дозволу на укладання  договору дарування на квартиру в селі Парутине по вулиці Миколаївській будинок *****,  Миколаївської області Очаківського  району.

9. Про надання дозволу *****  на  укладання  договору дарування   ½ частини  квартири в селі Парутине, вулиця Миколаївська будинок *****, Миколаївської області,Очаківського  району, сестрі - *****.

10. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці, яка знаходилась у власності померлого  *****.

По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.