Куцурубська громада
o

Вручення бейбі-бокса

Дата: 02.11.2018 13:56
Кількість переглядів: 718

   02  листопада 2018 року голова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Інна Василівна Копійка разом з начальником відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями Ольгою Сергієвною Власюк  вручили Пипко Анастасії , жительці села Куцуруб спеціальний дитячий набір baby box. 
     Фото без опису                   Фото без опису
Такі набори в Україні видаються сім'ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п'яти тисяч гривень. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, бебі-бокс також місте інформаційний матеріали, який допоможе батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.

Фото без опису

 «Пакет малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини"
.
Набір складається з 25 речей для новонароджених дітей. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43×70×27 см з додатково укріпленим дном.Фото без опису Фото без опису


Ми хочимо  привітати Пипко Анастасію з народженням сина -Веніаміна 
й побажати:

Хай росте здоровим ваше немовлятко,
Хай його охороняють з неба ангелятка,
Хай Господь зішле дитині добру долю,
Здоров’ячка міцненького,
Сонечка ясненького!
                       Хай росте всім вам на втіху,    Фото без опису
                В домі буде море сміху!
                    Щоб зубки скоро вилізали,
      Рідним спати не мішали
Щоб Ангелики кружляли
Від всіх бід охороняли!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора