Вручення бейбі-бокса

Дата: 02.11.2018 13:56

02  листопада 2018 року голова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Інна Василівна Копійка разом з начальником відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями Ольгою Сергієвною Власюк  вручили Пипко Анастасії , жительці села Куцуруб спеціальний дитячий набір baby box.
     Фото без опису                   Фото без опису
Такі набори в Україні видаються сім'ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п'яти тисяч гривень. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, бебі-бокс також місте інформаційний матеріали, який допоможе батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.

Фото без опису

«Пакет малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини"
.
Набір складається з 25 речей для новонароджених дітей. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43×70×27 см з додатково укріпленим дном.Фото без опису Фото без опису