Відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 15.11.2018 10:34

15 листопада 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Були розглянуті наступні питання:

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-жовтень 2018 року.

2. Про   створення  комісії  з  питань евакуації при виконкомі Куцурубської сільської ради об’єднаної     територіальної    громади    та  затвердження      Положення      про        неї.

3. Про утворення штабу Куцурубської сільської  ради    об’єднаної    територіальної    громади із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення та інфраструктури в  осінньо — зимовий  період  2018/2019 року.

4. Про    створення   формувань    для   протидії загрозам    зимового    періоду   та   ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних  із погіршенням погодних  умов, на  території  Куцурубської    сільської    ради    об’єднаної    територіальної    громади.

5. Про надання одноразових солодких продовольчих наборів дітям інвалідам (до 18 років), які проживають на території Куцурубської сільської ради ОТГ.

6. Про надання одноразових солодких продовольчих наборів дітям під опікою та дітям  з прийомних сімей, які проживають на території Куцурубської сільської ради ОТГ.

7. Про    надання    дозволу  громадянці     *****  на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  с.Куцуруб   провулок *****  на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади.

8. Про     надання    дозволу   громадянці    *****    на   виготовлення   технічної    документації  на  одно кімнатну квартиру за    адресою     в  с.   Куцуруб   по  вул.Очаківська,*****  на ім'я *****  на  території Куцурубської сільської ради об’єднаної   територіальної  громади  .

9. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходились у власності померлого *****.

10. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходиться у власності *****.

11. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходиться у власності *****.

12. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходились у власності померлої *****.

13. Про присвоєння окремої   поштової адреси  домоволодінню, яке належить *****.

14 Про    надання    дозволу  громадянці     *****   на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  село Острівка   вулиця *****  на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади.

15. Про надання дозволу на  укладання  договору дарування  будинку з господарськими будівлями та спорудами і земельної ділянки, за адресою  с.Куцуруб  вулиця Очаківська *****  на ім’я неповнолітнього  – *****  23.08.2002 р.н

По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.