Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді

Дата: 19.11.2018 11:42

15 листопада 2018 року  Кельбас О.О.,начальник відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ взяла участь у практичному семінарі-тренінгу «Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді», модераторами якого стали експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов та Войцех Мархлєвський.

Тренінг відбувся на базі  Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  та передбачав групову роботу щодо опрацювання таких нагальних питань як  розробка планів оптимізації шкільної мережі ОТГ,   необхідності змін шкільної мережі громади в умовах децентралізації та впровадження Нової Української Школи, проведення якісного аналізу освіти в ОТГ, підготовка органами управління освітою ОТГ сценаріїв створення спроможної шкільній мережі  тощо.