Інтелектуальні змагання. Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Дата: 20.11.2018 08:12

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За ухвалою Ліги українських меценатів, конкурсу надано ім'я Петра Яцика, а його дочка Надія стала почесним головою конкурсу.

За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

Долучилися до нього і учні 3-11 класів з 6 шкіл Куцурубської сільської ради ОТГ, взявши участь у шкільному та районному етапах конкурсу. Переможці   візьмуть участь в обласному етапі 15 грудня цього року.

Побажаємо нашим учням та їх наставникам і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!